Alternating Wallpaper

pühapäev, 29. august 2010

PlayStation®3 2007-2010

Alustuseks pisut meeleolumuusikat. Klikkige see lugu teises aknas või tääbis mängima ja siis lugege edasi.

Pühapäeval ärkasin suhteliselt vara, koristasin eelmisel päeval toimunud filmiõhtu läbu, tegin kurguvalu vastu ühe koldreksi ja otsustasin puhkepäevale omaselt natuke videomängudega lõõgastuda. Mõtlesin korra veel proovida selle imelike strateegiamängu R. U. S. E.'i demo ning igaks juhuks pistsin masinasse ka Crack in Time plaadi, et proovida taas kord seda peibutavat, ent alati käest põgenevat arkaadi trofeed kätte saada.

Nii üürikeseks minu rõõm jäigi, sest korraga tegi konsool piiksu, lülitus välja ja jäi minule ükskõikselt punast tulukest vilgutama. Uh. Pärast pädevate interveebide sisuga tutvumist proovisin masinat veel erinevaid meetodeid kasutades elule turgutada, ent minu katsed luhtusid. Isegi tundideks jahtuma viimise peale ei jätnud punane tuluke oma jonnakat plinkimist.

Ehk siis, seekord läks sedapsi ja see suurepärane masin, mille esimesel kättesaadavuse päeval poest ära tõin, jättis mind ja läks sinna, kus tema esivanemad juba ees ootavad. Ent sel kurvavõitu päeval on oluline meenutada neid sadu tunde, mis masina seltsis rõõmsal meelel sai kogetud. Mäletagem niisiis MGS, DMC, MotorStorm, BladeStorm, Burnout Paradise, Darksiders, Resident Evil, Need for Speed, Uncharted, Dead Space, Demon's Souls, Final Fantasy, Heavy Rain, God of War ja kümnete teiste mängude seive, mis nüüd juba looja kõvakettal enestele pesa on teinud.

Puhka rahus, vana sõber...

Homme siis poodi uue järele.

1 viimaseid kommentaare:

vabarna ütles ...

Minu siiras kaastunne!