Alternating Wallpaper

teisipäev, 24. august 2010

Postikana 27. august 2010

Esmaspäeval lendas postikana asemel pronskine kotkas koduõue ning poetas nokast Downfall (2004) sinikiireplaadi. Rõõmuga vaatasin, kuidas hoovis räuskavate laste käed võluväel saluudiks kerkisid. Hiljem kiiremaks testiks plaati masinasse pistes avastasin, et film on üllatavalt hea kvaliteediga.

Teisipäeval leidsin postikana noka vahelt vana lemmiku, filmi Twelve Monkeys (1995) kaunis sinist värvi karbis. Selle filmiga on lugu sedapsi, et visuaalne pool juba algusest peale kergelt uduvinega kaetud oli. Režissöör tegi seda tahtlikult, ähmastades tegelikkuse ja hallutsinatsiooni piirimaid. Kahjuks ei tõlgendu see stiil kõrgema lahutusvõimega meediumisse kuigi hästi. Ent film ise on aus.

Kolmapäeval lendas postikana esmalt kontorisse ja pillas sinna Penny Arcade'i kuuenda annaali, pealkirjaga The Halls Below. See on siis esimene aastaraamat, mis selles sarjas Del Rey kirjastuse all ilmub. Ning kahjuks pean nentima, et kvaliteet võrreldes varasema viie raamatuga on nadi. Köide on väga pehme, lödi tunnetusega, kuid mis veelgi naeruväärsem: paljud raamatus kasutatud šriftid näevad välja nagu oleks need valitud esimese aasta disainitundegite poolt. Ehk siis alati inetu väljanägemisega, halvimal juhul praktiliselt loetamatud. Mõtlesin tolle raamatu kohta pikema postituse kirjutada, aga piinlikumad momendid on nende paari reaga juba ära mainitud, seega ei hakka teist korda enam iseenda ajaveebi spämmima. Jätsin raamatu praegu töö juurde, seega pole siin sellest fotot üleval.

Kolmapäeval, pärast erakordset väsitava tööpäeva ja ühe lisakoosoleku lõppu koju saabudes leidsin eest Mass Effect 2 (360) koopia. Mis ei olnud just kõige õnnestunum ost, sest mõned tunnid pärast seda, kui see saadetis minu poole teele pandi, kuulutati Saksamaal välja sama mängu port PS3 kodukonsoolile. Noh, mis siis ikka. Ent soola veel rohkem haava peale hõõrus see, kui minu paki välja saatnud pood järgmine päev (ilmselt eelneva uudise peale reageerides) mängu hinda veel kolme lisanaela võrra langetas. Ega kõiki asju ka võita ei õnnestu.

0 viimaseid kommentaare: