Alternating Wallpaper

esmaspäev, 20. aprill 2009

WHITE-GLINT eelvaade


Nädalat alustas hea uudisega KOTOBUKIYA, kes on viimaks ometi teada andnud NX04 mudeli, WHITE-GLINTi ilmumiskuupäeva ja kaanekujunduse. Karp lastakse müüki 26. aprillil, ehk siis selle nädala pühapäeval ja loodetavasti jõuab see siis mai alguseks ka minuni. Hinnaks on ligemale 7000 jeeni, ehk siis napilt üle 800.- krooni. Mis võiks tähendada, et karp tolli kinni ei jää, aga eks saab seda siis juba näha.

KOTOBUKIYA on uuendanud mudeli infolehekülge oma veebipoes: LINE ARK WHITE-GLINT. Pildid testkarpidest on netis juba ringlemas ning teeks siinkohal neist tillukese ülevaate.Karbi kaanekujundus näitab AC4FA sissejuhatusfilmist tuttavat, erakordselt kulunud valge värviskeemiga core'i. Keeruline on öelda, kas keegi tõesti pintseldas seda pildistatud mudelit musta värviga või on kulumine lisatud digitaalselt. Huvitav saab ka olema näha, kuidas saab paremaks maalida mudelis lahendatud siniste tulukeste rida masina peas.Karp ise on loomulikult jälle hirmus lahmakas, stiililt samas joones, mis juba ilmunud NX seeria karbid. Samas on mudel enda värviskeemilt väga vaoshoitud - sisuliselt ainult must ja valge, kui minu silmad mind ei peta. Ei tahaks öelda, et kogu see transformatsiooni skeem mulle eriti meeldiks, aga mudel näib tegevat täpselt seda, mida on näha ka eelpool viidatud arvutianimatsiooniga videos (mõtleva inimesena hoidsin mina omal ajal SERAPHi ehitamisest heaga eemale). Õlgade ettepoole pööramine peab olema lahendatud väga sujuvalt, vastasel korral kaob kogu see efekt ühte suurede puntrasse. Sama käib tõenäoliselt ka õlgade taga olevate kiirendite kohta, mis rakendavad taas kord liugurite süsteemi, kombineerides seda kahele poole avanevate klappidega. WHITE-GLINT on minu teada ka esimene AC mudel, mis tuleb karbist kohe koos spetsiaalse toega.Kindlasti kirjutan lähemas või kaugemas tulevikus pikemalt sellest, miks WHITE-GLINT nii oluline mudel ja tegelane on ning kui kaugele selle ajalugu tagasi ulatub. Mudel ise nagu ikka, 1/72 mõõtkavas. Kel huvi sarnaselt minuga mudel ära tellida ning seda ehitama hakata, siis siin mõned viited:

Tooteleht Hobby Link Japan poes: LINE ARK WHITE-GLINT (¥6800).
Tooteleht Hobby Search poes: LINE ARK WHITE-GLINT (¥6460).

25.03.2009 - Hobby Search pood on lisanud seeria skanneeringuid masina koostamise kohta ja kõigi komponentide fotod. Transformatsioon tundub nende järgi olevat veelgi keerukam, kui esiotsa karta oskasin. Loodetavasti siiski stabiilne ja väljakutsuv mudel. Kel huvi, vaadaku üle.

0 viimaseid kommentaare: